MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16143304
nr 1614 3304
Byrå
1920-/30-tal, 3 lådor, intarsia, mörkbetsad björk. Bredd: 80 cm, djup: 48 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador, fanérbortfall
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:01:58
19/4 14:28:04
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Göteborg 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Byrå
nr 1614 3304
Byrå
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 22 april 2024 |
19/4 14:28:04 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Göteborg 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Göteborg 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr